Kas ir Spray Tan?

Spray Tan ir izsmidzināms iedegums, ko neiegūst ar UV stariem, bet gan uzsmidzinot kā kosmētikas līdzekli tieši uz ādas. Šis uzsmidzināmais šķidrums sastāv no vairākām sastāvdaļām, kur svarīgākās ir tās, kas rada iedegumu jeb bronzieri. Ilglaicīgas iedarbības bronzieris ir tā saucamais DHA, kas, uzsmidzināts uz ādas, strādā ar to, radot iedegumu ilgtermiņā. Šis DHA atrodams arī teju visos sauļošanās krēmos, kuri ir ar ilglaicīgiem bronzieriem.

Kā notiek Spray Tan uzsmidzināšana?

Izsmidzināmais iedegums tiek uzklāts uz ādas ar īpašas pistoles palīdzību. Procedūru veic mūsu salona administratori, kas ir īpaši apmācīti. Ja sauļosit pilnu augumu, saņemsit vienreiz lietojamās apakšbiksītes, tāpat varat izvēlēties palikt savā apakšveļā, kuru tai dienā noteikti izvēlieties melnā krāsā. Administrators dos Jums laiku noģērbties, sagatavoties, ieiet dušā un notīrīt kosmētiku, kas ir ārkārtīgi būtiski pirms procedūras, jo jebkura barjera starp ādu un uzsmidzināmo līdzekli, var traucēt perfekta rezultāta iegūšanai. Lai notīrītu kosmētiku (kaut vai tas bijis tikai dienas krēms, uzklāts no rīta), vislabāk izmantot kabīnītēs esošās mitrās salvetes, neizvēlieties kosmētikas pieniņu, jo tas ir pārāk krēmīgs.

Sauļošanās seanss, atkarībā, kādu auguma daļu apsmidzināsit, ilgst no apmēram 5 – 20 minūtēm. Pēc iedeguma uzklāšanas administrators Jūs atstās, lai mierīgi varat apžāvēties (dažas minūtes pavēdiniet rokas, neaiztieciet, neberzējiet ķermeni) un apģērbties. Arī apģērbu šai dienā izvēlieties tumšā krāsā un brīvu, ne pieguļošu.

 

Izsmidzināmā iedeguma sastāvs

Izsmidzināmā iedeguma līdzeklis ir ādai pilnīgi drošs, ja vien alerģiskas izpausmes neizsauc kāda konkrēta sastāvdaļa. Ražots un patentēts pēc ASV pasūtījuma labākajās laboratorijās Itālijā, vairakkārt pārstrādājot formulas, lai iedeguma tonis būtu tiešām tumšs un zeltains, bez mazākās sarkanīgās vai oranžās krāsas pieskaņas.

Šāds iedeguma sastāvs visā Baltijā ir tikai "Adrenaline Tan" studijās, domājot par katru mūsu klientu, kas izvēlas tikai augstāko kvalitāti! Spray šķidrums NESATUR PARABĒNUS, tā sastāvā ir maksimāli daudz alvejas, kas ādu mitrinās, baros un pasargās, kā arī visas sastāvdaļas ir DABISKAS IZCELSMES. Uzreiz pēc sesijas Jūsu drēbes nedaudz iekrāsosies, bet par to neraizējieties, jo dabiskā sastāva dēļ, šos traipus 100% (izņemot zīda auduma) varēsit vienkārši izmazgāt.

 

Serviss

"Adrenaline Tan" studijās ir viss nepieciešamais, lai spray sesija noritētu veiksmīgi:

 • Pirms sesijas ieej dušā un rūpīgi nomazgā kā smaržu un dezodoranta pūtienus, tā dienas nemieru.

 • Vienreiz lietojamās čībiņas uzvelc uzreiz pēc dušas.

 • Notīri kosmētiku ar mitrajām salvetēm – labāk izmanto tās nevis kosmētisko pieniņu, jo pieniņš būs krēmīgāks un atstās nevēlamas pēdas.

 • Lai mati vai frizūra būtu drošībā, izmanto vienreiz lietojamo cepurīti. 

 

 

Svarīgi zināt!

 

Pirms spray sesijas:

 • Pirms sesijas sagatavo ādu – ideāli, ja dienu iepriekš to noskrubē.
 • Pirms iedeguma uzklāšanas ādai jābūt pilnīgi attīrītai no kosmētikas, smaržām u.tml. To var izdarīt, izmantojot uz vietas esošās mitrās salvetes un dušu.
 • Vēlams nākt tumšā apakšveļā un tumšās drēbēs, kas nav pieguļošas.
 • Baltas un gaišas drēbes iedeguma līdzeklis iekrāsos, bet sekas var 100% un viegli izmazgāt (izņemot zīda apģērbus).
 • Pirms spray sesijas izvērtē – vai Tava āda nav ar sausiem plankumiem, nelobās vai pašreizējais iedegums nav vienmērīgs -, ja tā, izsmidzināmo iedegumu klāt neiesakām vai perfektu rezultātu negarantējam.

 

Pēc spray sesijas:

 • Pēc sesijas dušā var iet ātrākais pēc 3 stundām.
 • Pēc sesijas tai pašā dienā dušā jānoskalojas obligāti, neberzējot ādu, tikai, lai noskalotu kosmētisko krāsu, kas, palikusi uz ādas, var ne tikai sasmērēt drēbes vai palagus, bet arī koncentrēties locījumu vietās, ādas rievās un radīt nevēlamu rezultātu nākamajās dienās.
 • Pie pirmās mazgāšanās ūdens var iekrāsoties, bet iedegums netiek nomazgāts nost, tiek noskalota krāsa, kas bijusi lieka un iedeguma procesa veidošanā un uzturēšanā vairs nepiedalās.
 • Iedeguma efektu un ilgumu ietekmēs Tavi paradumi – sporta zāles, baseina vai pirts apmeklējumi var saīsināt iedeguma ilgumu un efektu.
 • Lai par iedegumu rūpētos, ik dienu bagātīgi baro un mitrini ādu.
 • Efekts, atkarībā no ādas tipa un paradumiem, ilgst 5-12 dienas.

 

SPRAY TAN cenas

 

Seja 4.00 €
Dekoltē un seja 8.00 €
Puse ķermeņa 10.00 €
Kājas 10.00 €
Ķermenis 10% 15.00 €
Ķermenis 12% 20.00 €
Ķermenis 14% 20.00 €
Ar Abonementu 18.00 €
 SEJA  KAKLS+DEKOLTĒ  KĀJAS
 ROKAS  VĒDERS